logo radan

Targowe ciekawostki

Targowe ciekawostki Promocja-Targi.pl
Zapraszamy mieszkańców Nowego Targu, Podhala i pobliskich miejscowości do odwiedzenia naszej tegorocznej 23 edycji Targów Podhalańskich, która przebiegać będzie pod hasłem:

„WALCZYMY O CZYSTE POWIETRZE DLA PODHALA”.

Naszym celem jest propagowanie działań zmierzających do uświadomienia mieszkańcom jak ważna jest dla naszego zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. W tym celu podczas tej edycji targów firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów. Na terenie zewnętrznym wielu z nich pokaże w praktyce jak funkcjonują, zaprezentowany zostanie proces palenia. Będą różne paliwa i różne piece. A ponadto oferta ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większa popularność wśród społeczności. Swoje stoisko będzie miał EKODORADCA, który przybliży temat związany z dofinansowaniem do wymiany kotłów na ekologiczne, spełniające aktualnie obowiązujące normy. W tym roku targom towarzyszyć będzie konferencja Politechniki Krakowskiej na temat „Rozwiązania Innowacyjne w budownictwie”. Odbędzie się w sobotę 12 maja na Hali Lodowej o godzinie 12:00.
Targi Podhalańskie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu z fachowcami i specjalistami.
Rodzice, którzy odwiedzą nasze targi ze swoimi dziećmi będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze zabawy sprawią dzieciom wiele radości.

Wszyscy którzy odwiedzą nasze targi w dniach 12-13.05. i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali nasi wystawcy.

Zachęcamy również do pobrania biletu na targi, który zna duje się na naszej stronie: http://www.expogliwice.pl/informacje-dla-odwiedzajacych#item5

Zapraszamy, 12-13.05. Miejska Hala Lodowa ul. Parkowa 14, Nowy Targ,

Targi będzie można odwiedzić zarówno w sobotę 12 maja jak i w niedzielę 13 maja
w godzinach od 10:00 do 17:00
ORGANIZATOR – PROMOCJA – TARGI WADOWICE