logo radan

Targi Katowice

Targi Katowice Promocja-Targi.pl

Serdecznie zapraszamy na IV edycję Targów Budowlanych „Dom i Otoczenie”.
Impreza odbędzie się w nowoczesnym centrum wystawienniczo-kongresowym, MCK, obok Spodka.
Obiekt od 2 lat z powodzeniem wpisał się w mapę wiodących wydarzeń w samym sercu Śląska. Jego atuty to: znakomita lokalizacja, bezpłatne parkingi, warunki organizacyjne. Obiekt pozwala spełniać najwyższe oczekiwanie Wystawców jak i Zwiedzających.
Hasłem przewodnim będzie „Czyste powietrze dla Katowic”.
Naszym celem jest szeroko zakrojona edukacja poszerzająca wiedzę z zakresu: odnawialnych źródeł energii, działań mających na celu ochronę klimatu oraz zmniejszających zanieczyszczenie środowiska. Ponadto umożliwienie zapoznania się z materiałami, paliwami, urządzeniami, które spełniają kryteria uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego. Porady pracowników Wydziału Kształtowania Środowiska przybliżą zasady jak uzyskać dofinansowanie celem wymiany urządzeń grzewczych.
Podczas imprezy będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie, instalacjach, wnętrzach. W jednym miejscu i czasie zaprezentuje się ponad 100 wystawców. Wiele materiałów ekologicznych, nowoczesnych technologii. Firmy zapewnią fachową obsługę, doradztwo, specjalne, targowe promocje. Impreza daje możliwość porównania cen i produktów różnych producentów.
Tradycyjnie na targach znajdzie się kilka stref: pokazów, prelekcji oraz kącik dla najmłodszych. Ponadto konkursy dla Wystawców i dla Zwiedzających.

Zachęcamy do odwiedzania naszego fanpage, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowościach na targach:
https://www.facebook.com/targipromocja